Başarı Hikayeleri

Home / Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Nevra Hn. İle uyguladığımız diyet programı sayesinde 14 kg. verdim. Daha önce de birçok diyetisyene başvurmuş biri olarak her defasında 1- 2 ay gibi bir sürede pes edip tekrardan eski yeme alışkanlığıma dönüyordum. Bu yüzden kilo vermeyle ilgili tereddütlerim yine vardı. Ancak kendisi pozitif ve sabırlı yaklaşımıyla bana diyette olduğumu hiç unutturmadı. Düzenli olarak arayıp, nasıl gittiğini soruyordu, işini oldukça profesyonel yapan çok iyi bir diyetisyen. Onun sayesinde aynaya baktığımda artık çok daha mutlu hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ayşenur D.

Yaklaşık 5 aydır Nevra Hanımın kontrolünde bir diyet pogramına devam ediyorum.Kendisi işinde oldukça uzman ,dikkatli ve danışanlarıyla yakından ilgileniyor. Sağlık sorunlarınıza,yaşam tarzınıza ve en önemlisi damak zevkinize uygun bir program oluşturuyor.Son derece kibar ve güleryüzlü oluşu,,samimi duruşu,verdiği moralle kilolarımdan sağlıklı bir şekilde kurtulmama destek olduğu için çok mutluyum.

Gizem O.

İnsülin direnci teşhisi konmuş bir hasta olarak diyetisyen aradığım dönemde Nevra Hanım ile çalışmaya başladık. Sorunumdan dolayı ve de işim gereği çok sık seyahat ettiğimden kilo vermekte oldukça zorlanıyordum. Kendisi yaptığı işte oldukça başarılı bir diyetisyen, 15 kilo kaybetmemi sağladı. Motivasyonumu hep yüksek tutarak sıkılmadan diyet yapmama yardımcı oldu. Artık kilomu nasıl kontrol edeceğimi öğrendiğimi düşünüyorum.

Kubilay A.

Bir arkadaşımın aracılığla Nevra hn. İle tanıştım. Ve iyi ki de onu tanımışım.Yıllardır alıp verdiğim kilolarımdan kalıcı bir şekilde kurtulmamı sağladığı için kendisine minnettarım. Sayesinde 21 kg vererek yepyeni bir hayata adım attım. Bütün gardrobumu değiştirdim, Üstelik diyet yaparken vazgeçemediğim çikolatayı da listeme ekleyerek sevdiğim şeylerden vazgeçmeden de zayıflanabileceğini öğrendim. Bir daha kilo sorunum olacağını sanmıyorum.Tekrar teşekkürler Nevra Hanım.

Begüm K.

Doğum sonrası kılolarımdan Nevra hanım sayesınde kurtularak eskısınden daha fıt bır görünüme kavuştum.ustelık emzırırken sut verımınıde etkılemeden hızlı bır sekılde kılo verdım ,herkese Nevra hanımı tavsıye edıyorum.!

Ebru A.

Nevra hanım ile diyetler artık sıkıcı değil =) gittiğim 2 ay boyunca hiç açlık hissetmeden, farklı tariflerle çok başarılı bir şekilde istediğim kiloya ulaştım. Kendisine güleryüzü ve sağladığı motivasyon için teşekkür ederim. Aylık kontrollerime gitmeye devam edeceğim. Kilo vermek isteyenlere tavsiyem, bunu mutlaka uzmanı ile birlikte yürütün. Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek için çaba göstermenize gerek yok, bir uzmanla çalıştığınızda kendiliğinden oluyor.

Özge Ş.

Nevra Hanım ailemizin beslenme uzmanı oldu diyebilirim. Renewaclub günlerinden beri tanışıyoruz ve kendisini samimiyeti, güleryüzlülüğü ve mesleki bilgisi için tercih ediyoruz, sayesinde ben ve eşim istediğimiz kiloya kavuştuk. Uzman bir diyetisyen kontrolünde sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkese tavsiye ederim.

Ahmet Ö.

Çocukluktan beri kilo problemi yaşayan, hayatımdaki iniş çıkışlarla kilomun da paralel gittiğini keşfetmiş biri olarak en dip yaptığım dönem kapısını çaldığım diyetisyenden öte her gidişimde içimi ısıtan güzel insan, beni en büyük keyfim yemekten vazgeçmeyerek doya doya zayıflatan diyetisyenim. Artık kilolarımın benim için sorun olmadığını bilmek benim için yepyeni bir gelecek anlamına geliyor. İyi ki tanıdım. Herkes “zamanı değil “, “yine mi Ebru yeter” derken attığım adımın doğruluğunu onlara ispatladık. Bu bana müthiş güven vermekte..Kendimi kırklı yaşlarda hiç olmadığım kadar iyi hissediyorum. Teşekkürler.

Ebru D.

Tavsiye üzerine gittim Nevra hanıma ve çok memnun kaldım hedefe odaklanıp başarılı bir sonuç elde ettik aynı yiyecekler değil de sürekli değişik tablolar veriyordu yakınlarıma da kendisini tavsiye ettim.

Belgin İlhan

Nevra hanıma biraz araştırma yaptım sonra ön görüşme yaptık ve başlamaya karar verdim çok ilgili işinde başarılı biri 2 ay içinde de sıkıntıya düşmeden çok rahat kilo verdim kontrollerim devam ediyor çevremdekilere de tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım.

Metin

Nevra hnm dan çok memnun kaldım. Çok güer yüzlü ve ilgili davranan bir dietisyen. Güzel sonuçlar aldıgım için herkese tavsiye ediyorum.

Ayten

İnternet aracılığı ile ulaştım kendisine. Gittiğimde yakın ilgisiyle karşılaştım. Konusunda çok bilgili ve çok güler yüzlü, danışanını çok güzel motive ediyor. Bana uygun bir liste hazırladı ve zorlanmadan keyifle kilo verdim. Çok memnun kaldım kendisinden.

M.T.

Çok sıcakkanlı işini bilen danışanını çok iyi tahlil eden birisi her yönüyle danışanını analiz edip o şekilde yaklaşan bir problem olduğunda da değiştiriyor listenizi yaşam biçiminize göre ayarlıyor ve adapte ediyor. Nevra Hanımdan olduğunca memnunum herkese de tavsiye ediyorum.

S.H.

Nevra hanımdan çok memnun kaldım Kendisine ulaşmam şu şekilde oldu;Sadece internete bakıyordum en iyi hekimler kim diye ararken kendisinin yorumlarına ulaştım. Ve gitmeye karar verdim Nevra hanım çok ilgili,çok motive ediyor. Hem yaklaşımı hemde tedavi süreci çok güzel .Başkalarına da tavsiye ederim.

Ayşenur Kıdıkoğlu

Tavsiye üzerine gittiğim Nevra hanımdan çok memnun kaldım başarılı bir şekilde kilo verdim şu an kilomu koruyorum kendisi çok sıcakkanlı işini takip eden uzman biri.

F.Ö.