Beslenme Danışmanlığı

Home / Beslenme Danışmanlığı

Online Beslenme Danışmanlığı

Şehir hayatının yoğun temposu içinde kısıtlı zamanı olup , diyetisyen ofisine ulaşmada sıkıntı yaşayan, diyetisyeninin bulunduğu şehir dışında veya yurtdışında yaşayan kişiler için etkili kilo verme programlarının internet üzerinden hizmete sunumu kurtarıcı bir alternatif olabilir.

Beslenme Danışmanlığı sisteminde, diyetisyeniniz size bilgisayarınız veya telefonunuz kadar yakın olup, size özel hazırlanmış diyet programınız mail ortamında size gönderilir. Profesyonel diyetisyen desteği  motivasyonunuzu sürdürmeyi hedefleyerek, diyet başarınızı artırır.

Beslenme danışmanlığı sistemimizde işleyiş nasıldır?

Beslenme danışmanlığı paketlerimizden seçtiğiniz programı belirten ön kayıt formunuzun bize ulaşmasından sonra , ayrıntılı bilgi formunuz  ve banka hesap numaramız tarafınıza gönderilir. Kişisel bilgileriniz, tıbbi geçmişiniz ve beslenme alışkanlıklarınızı analiz etmemize yardımcı olan bu bilgi formunu doldurup, ödeme dekontunuz  ile beraber info@nevrademirel.com adresine ulaştırmanız  gereklidir. Mailinizin gönderilmesini takiben,48-72 saat içinde Diyetisyen Nevra Demirel sizinle iletişime geçip online Beslenme Danışmanlığı süreciniz başlatacaktır.

Beslenme danışmanlığı Paketlerimiz:

Takipli Beslenme Danışmanlığı:

  • 4 haftalık bir programdır.
  • Haftada 1 olmak üzere toplam 4  seans diyetisyen kontrolü( tercihe göre telefon / e-mail/ whatsapp üzerinden )  önceden belirlenen randevu gün ve saatlerinde yapılır. Bu seanslar dışında da diyetisyeninize mail / whatsap üzerinden 9:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
  • Program her hafta yenilenen 4 adet beslenme programını içerir.
  • 4 hafta bitiminde programa devam etmek istenildiğinde tekrar kayıt

yenilemeniz gereklidir.

Takipsiz Beslenme Danışmanlığı:

  • Program başlangıcında ve 15-20 gün sonrasında kontrol görüşmesini içeren 2 seanslık bir programdır.
  • Size özel hazırlanmış 1 adet beslenme planını içerir.

( Uyarı : Online Beslenme Danışmanlığı sistemi ,hamileler  ve 16 yaş altındaki çocuklar  için uygun değildir. Özel durumu olan ve geçerli yaş grubunun dışındaki bireyler için yüzyüze seanslar önerilir.)

Form

Teşekkür ederiz.Mail adresinize 48-72 saat içinde  ayrıntılı bilgi formunuz ve banka hesap numaramız iletilecek olup, Beslenme danışmanlığı sisteminiz başlatılacaktır.